Kurz mi veľmi pomohl, konečne som našla pokoj a zároveň som začala s manželom úplne inak komunikovať. Už sa nesnažím vycúvať zo vzťahu, manžel sa veľmi zmenil, začal doma pomáhať, stále nosí kvety, ospravedlňuje sa mi, ak spraví niečo, čo sa mi nepáči... Veľmi mi pomohli aj koučovacie stretnutia, videla som, že nie som sama, čo má problém s komunikáciou s manželom. Svoju prácu robíš výborne a chcem sa ti veľmi poďakovať. Je super, že uvádzaš aj veľa príkladov zo života, a pri kaučovaní si môžeme teoretické vedomosti odkonzultovať.
V súčasnosti sa snažím všetko čo som sa naučila praktizovať a náš vzťah sa pomaly mení k lepšiemu.
Veľmi mi pomohli aj naše individuálne sedenie, oveľa ľahšie som zvládla a vyrovnala som sa aj so stratou brata. Po tomto stretnutí sa mi všetko začalo meniť. Ako som ti už hovorila, začala som s manželom úplne inak komunikovať a teraz máme k sebe oveľa bližšie. Aj keď pre mňa bolo sedenie veľmi emotívne, bola som po ňom veľmi unavená, napokon prišlo veľké uvoľnenie. Keď som vystupovala do tejto terapie bola som rozhodnutá ukončiť vzťah, bola som unavená plná strachu a neistoty.
Určite by som všetkým, ktorí majú akékoľvek problémy s komunikáciou vo vzťahu, odporúčala absolvovať túto terapiu, nič tým nestratila, ale môžu veľa získať.
Adriana K.